Jesteśmy na rynku stosunkowo krótki okres. Jednak przez te kilka lat zrealizowaliśmy marzenia wielu ludzi, którzy zamieszkali w swoich wymarzonych mieszkaniach. Wykonujemy remonty budowlane oraz wykończenia wnętrz mieszkań, apartamentów, domów jednorodzinnych, biur, sklepów i wszelakich powierzchni gdzie potrzeba „ręki” fachowca. Wszystkie nasze zlecenie wykonujemy z dużą starannością i sumiennością.

Korzystamy z najnowszych trendów w branży remontowo-budowlanej oraz najnowocześniejszych, dostępnych na rynku, rozwiązań technologicznych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz załatwienie wszystkich formalności związanych z zakupem i transportem niezbędnych do wykonania prac materiałów.

Jesteśmy otwarci i elastyczni. Nie boimy się odważnych, nowoczesnych rozwiązań, ale mamy ogromny szacunek do tradycji. Każdy projekt jest dla nas kolejnym, w którym staramy się połączyć wizję inwestora, funkcjonalność i piękno, w spójną koncepcję. Dobrze wykonany, a następnie zrealizowany projekt, to nasza duma i ogromna satysfakcja.

Obecnie współpracujemy z właścicielami prywatnych mieszkań i domów, deweloperami oraz architektami wnętrz. Każde zlecenie możemy zrealizować na zasadzie dowolnego wykonania z doradztwem własnym przy ogólnym projekcie, lub dokładnego wykonania z wykorzystaniem projektu wnętrz przygotowanego przez specjalistów.

Osoby zainteresowane pracą lub współpracą zapraszam do kontaktu.

glazury

farby

parkiety

tynki

zabudowy

sanitaria

instalacje

okna/drzwi